Ons team


Ons enthousiast en professioneel team staat voor je klaar om je te begeleiden bij elke vastgoedtransactie en vastgoedvraag.

09 258 11 44 


Jan Verdegem - zaakvoerder, verkoop: jan@verdegemvastgoed.be l BIV 505 578 I 0468 29 94 24

Wendy Cocquyt - zaakvoerder, pr: wendy@verdegemvastgoed.be l 09 258 11 44


KANTOOR EVERGEM

Inge De Pauw - rentmeesterschap, ondersteuning verkoop: inge@verdegemvastgoed.be l boekhouding@verdegemvastgoed.be l 09 258 11 44

Joy De Jaeger - verhuur: joy@verdegemvastgoed.be l 09 258 11 44

Lisa Gril - verkoop: lisa@verdegemvastgoed.be l BIV 516 284 I 0477 68 09 69

Thijs Verdegem - verkoop: thijs@verdegemvastgoed.be l 0479 93 35 67

Wesley Beirnaert - verkoop: wesley@verdegemvastgoed.be l BIV 508 009 I 0468 10 10 00


KANTOOR LOKEREN

Miriam Driege - ondersteuning verhuur en verkoop kantoor Lokeren: miriam@verdegemvastgoed.be I 09 349 29 50

Sarah Braet - verkoop kantoor Lokeren: sarah@verdegemvastgoed.be I 0476 89 31 83

Jeroen Anthuenis - verkoop: jeroen@verdegemvastgoed.be I 0475 56 94 16


KANTOOR ZELZATE

Niels Raeman - verkoop: niels@verdegemvastgoed.be l BIV 514 508 I 0476 02 94 40

Victor Wylin - stage: victor@verdegemvastgoed.be I 0483 01 87 26