Ons team

Ons enthousiast en professioneel team staat voor je klaar om je te begeleiden bij elke vastgoedtransactie en vastgoedvraag.

 

Jan Verdegem - zaakvoerder, verkoop: jan@verdegemvastgoed.be l 0468 29 94 24

Inge De Pauw - rentmeesterschap, ondersteuning verkoop: inge@verdegemvastgoed.be l boekhouding@verdegemvastgoed.be l 09 258 11 44

Joy De Jaeger - verhuur: joy@verdegemvastgoed.be l 09 258 11 44

Niels Raeman - BIV stage verkoop kantoor Zelzate: niels@verdegemvastgoed.be l 0476 02 94 40

Lisa Gril - BIV stage verkoop kantoor Evergem: lisa@verdegemvastgoed.be l 0477 68 09 69

Wesley Beirnaert - verkoop: wesley@verdegemvastgoed.be l 0468 10 10 00

Miriam Driege - ondersteuning verhuur en verkoop kantoor Lokeren: miriam@verdegemvastgoed.be I 09 349 29 50

Sarah Braet - verkoop kantoor Lokeren: sarah@verdegemvastgoed.be I 0476 89 31 83

Thijs Verdegem - jobstudent: info@verdegemvastgoed.be l 09 258 11 44

Wendy Cocquyt - mede-zaakvoerder, pr: wendy@verdegemvastgoed.be l 0478 83 86 91