ons team

Ons enthousiast en professioneel team staat voor je klaar om je te begeleiden bij elke vastgoedtransactie en vastgoedvraag.

 

 

Jan Verdegem - zaakvoerder, verkoop: jan@verdegemvastgoed.be l 0468 29 94 24

Inge De Pauw - syndic, rentmeesterschap, ondersteuning verkoop: inge@verdegemvastgoed.be l 09 258 11 44

Giullia Vandecasteele - verhuur, grafisch ontwerp: giullia@verdegemvastgoed.be l 09 258 11 44

Wesley Beirnaert - verkoop: wesley@verdegemvastgoed.be l 0468 10 10 00

Niels Raeman - stagiair verkoop: niels@verdegemvastgoed.be l 0476 02 94 40

Frederik Goedertier - syndic: frederik@verdegemvastgoed.be l 0473 77 07 59

Wendy Cocquyt - mede-zaakvoerder, pr: wendy@verdegemvastgoed.be l 0478 83 86 91